اخبار و رویدادها | تماس با ما

سال ۱۳۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

امروزه بدون شک تمامی افراد بشر در اندیشه توسعه به سر می برند. توسعه ای همه جانبه در کلیه امور زندگی و جامعه. توسعه چیست؟ چرا همه افراد، موسسات، سازمان ها و کشورها توسعه را سر لوحه کارهای خود قرار داده اند و برای رسیدن به این هدف در تکاپو هستند،چگونه می توان به توسعه دست یافت؟

توسعه اقتصادی اجتماعی کشورهای در حال توسعه، با ساختار علم و تکنولوژی آنها و کاربرد اجزای این ساختار در بخشهای مختلف بستگی دارد. مبحث تکنولوژی و ارتباط آن با توسعه یکی از موضوعات مهم و اساسی می باشد. توسعه به عنوان هدف، تکنولوژی وسیله رسیدن به این هدف بزرگ است. 

تکنولوژی چگونه به وجود می آید؟

بستر لازم برای خلق تکنولوژی و فعالیت آن و در نتیجه دستیابی به توسعه، فرآیندی است به نام تحقیق و توسعه یا Research & Development، یکی از مباحث عمده و اساسی در مسائل توسعه و تکنولوژی، موضوع تحقیق و توسعه است. تحقیق و توسعه، به مثابه کانونی بذر نوآوری ها را در مهد امکانات موجود می رویاند و جوانه تکنولوژی های نوین را می پروراند و در صورت برخورداری از مدیریت صحیح بستر پیشرفت های علمی و فنی را می گستراند و در نتیجه شکوفایی اقتصادی و اجتماعی را به ارمغان می آورد.

امروزه تحقیق و توسعه یکی از مهمترین ارکان مراکز علمی و صنعتی به شمار می رود تا آنجا که قرن حاضر را قرن توسعه و تحقیق نامگذاری کرده اند.(برگرفته از مقاله آقای عبدالناصر مسعودی)

واحد تحقیق و توسعه شرکت ایده پویان پوشش اهداف خود را در جهت کمک به رشد و توسعه شرکت در 2 حیطه اصلی تنظیم کرده است؛ که به طور خلاصه عبارتند از:

•        شناسایی و معرفی آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیک در رابطه با بهبود و ارتقاء خدمات ارائه شده توسط شرکت.

•        بررسی و مطالعه بر روی خدمات و محصولات ارائه شده و تلاش برای ارتقاء کیفیت و کارایی آنها.

واحد تحقیق و توسعه شرکت، علاقمندی خود را به همکاری با مراکز صنعتی، تحقیقاتی، دانشگاهی و نیز اساتید، دانشجویان و متخصصان در حوزه های مختلف مانند مهندسی مواد، مکانیک و شیمی و ... بویژه در زمینه پوشش های شیمیایی اعلام می‌دارد و از هرگونه کار مشترک در این زمینه‌ها استقبال می‌نماید.

آمار سایت

مجموع بازدید کنندگان
33
صفحات بازدید شده
185
صفحات بازدید شده امروز
185
بازدید کنندگان امروز
33
بازدیدکنندگان دیروز
بدون اطلاعات

اطلاعات تماس

نشانی: اصفهان - منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان بانک صادرات (خیابان 9 شیخ بهایی ) - فرعی سوم 
ایمیل : idehpouyan@gmail.com  
موبایل: 09133070453 سلیمی - 09133683569 انصاری پور
دسترسی از طریق گوگل مپ